Your Cart
MARK TWAIN SET 12532

MARK TWAIN SET 12532

  • 16,94€

  • Be PVM: 14,00€

Galimi pasirinkimai

Amerikiečių rašytojas Samuelis Langhornas Klemensas (angl. Samuel Langhorne Clemens) geriau žinomas savo pseudonimu Mark Twain. 1847m mirus jo tėvui su broliu pradėjo leisti laikraščius, kuriems Samuelis rašydavo straipsnius, vėliau išbandė ir kitas darbo sritis, kur įgijo daug patirties, tačiau grįžo prie rašymo. Išleido per 50 literatūrinių darbų iš kurių žinomiausi kūriniai yra „Tomo Sojerio nuotykiai“ ir „Hakleberio Fino nuotykiai“ – abu Amerikos literatūros klasikai. Jo istorijos ir romanai garsėja humoru, ryškiomis detalėmis ir įsimintinais personažais. 

Samas Clemensas formavo visuomenės suvokimą apie savo sukurtą personažą „Marką Tveną“. Jis puikiai suvokė, jog tai turės komercinę vertę ir stengėsi ja pasinaudoti. 

M. Tveno vardas ir įvaizdis buvo naudojami parduodant daugybę produktų. Per savo gyvenimą Markas Tvenas leido savo vardą ir atvaizdą naudoti ant tokių dalykų kaip miltai, rašikliai, cigarai ir kiti produktai. Bet populiausi gaminiai - tai rašymo priemonės, papuošti garsiojo rašytojo ir humoristo inicialais. Rašymo priemonės iš kitų išsiskiria savitu stiliumi bei patikima kokybe.

Mark Twain vardas kilęs iš jūrininkų terminų, reiškiantis upės gylį, kuriame saugu plaukti.


Gaminio savybės:
Mark Twain medžio imitacijos rinkinys;
Rinkinyje rašiklis ir tušinukas.


Pakuotė:
Medinė prekinio ženklo dėžutė. 


Rašalas:
Mėlynas.


Matmenys:
17 x 5,1 x 2,4 cm